Стрый

Грибостоп

Грибостоп
Грибостоп
Цебак Павло Петрович, приватний підприємець
на Флагма с 11 октября 2015
Продам

Грибостоп може бути використаний для застосування в рідких середовищах як Антигрибок, дезинфікат (очистка води в басейнах, обеззараження деревини, засіб для боротьби з цвільлю і мохом). Надає готовому продукту стійкість до домашнього грибка, цвілі.

Водопідготовка: Грибостоп використовуються для запобігання утворення слизу в промисловій водопідготовці та шляхом знищення водорослів, бактерій і грибків. У водяних системах вони перешкоджають утворенню запаху шляхом видалення бактерій.

Дизинфекція басейнів: Грибостоп знаходить застосування в дезінфекції басейнів, де він ефективний проти водорослей вже при дуже низькому рівні введення. Грибостоп має властивість піноутворення. Доза введення 1-1,5л на 1м3 води. Вечором обробляємо воду в басейні, а зранку вже можна купатися. Наступна обробка 100 грам на 1м3 води щоденно, або через 3 дні повторити вище вказану процедуру.
Миття кам’яної кладки: Грибостоп може бути використаний для миття кам’яної кладки перед ремонтними роботами, а також знищення моху на стінах, фасадах, дахах. Обробку бажано проводити вечером (задля повільного висихання) Розхід: 200-300г на м2 Обробка деревини: обробляємо деревину шляхом занурення в ванну з Грибостоп. Бажане просочення деревини 3-5мм. Потім сушка, деревообробка, фарбування(якщо потрібно).
Продукт готовий. Типове застосування – обробка поверхонь для захисту від грибка і цвілі. Завдяки великій бактеріологічній дії, відбувається знезараження поверхні.

  просмотров: 19
Обновлено: 28 мая 2016, 11:55
×
×
Флагма* Сайты 52 страны
×
×
×