ukr
Стрий
18:55
1/5
Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska
Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska - фото 1 Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska - фото 2 Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska - фото 3 Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska - фото 4 Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska - фото 5

Гібридний Інвертор SINUS PRO W, та ін. продукція VOLT Polska

4 500 грн  /штука
Виктор,
на Флагма з 27 березня 2009
Продам

Ціна вказана за Інвертор Sinus Pro-1000 W 12V,
В одному приладі групи Sinus Pro W об’єднано чотири функції: інвертор з чистою синусоїдою на виході; прилад безперебійного живлення; стабілізатор напруги; потужний 20 А. зарядний пристрій. Сумісна праця з сонячними панелями та акумуляторами через виносний контролер заряду. LCD дисплей дозволяє висвітлює найважливіші режими праці системи. Пристрій, завдяки чистій синусоїді на виході ідеально підходить для запуску і роботи електродвигунів, вентиляторів, насосів і індуктивних навантажень, що не можуть забезпечити інвертори з модифікованою синусоїдою. Вибір пріоритету праці AC Prioriti / Solar Prioriti дозволяє переключатись коли прилад використовує основну енергію з мережі AC Prioriti, стабілізуючи її та заряджає акумулятор. При критичному спаді, підвищенню або зникненню напруги переходить на роботу від акумулятора. Коли напруга повертається, прилад переходить в режим стабілізації напруги та підзарядку акумулятора. Вибір режиму Solar Prioriti прилад використовує енергію акумулятора та альтернативних систем живлення. При значному розряді акумуляторів, прилад підключається до мережі стабілізує напругу і заряджає акумулятор. Таким чином дана схема дозволяє на максимум використовувати можливості за інстальованих сонячних панелей або вітрогенераторів.
Ряд моделей і технічні характеристики, приладів групи SINUS PRO W дивіться на фото. Під замовлення поставляємо весь спектр товарів Volt Polska: інвертори автомобільні, гібридні, контролери заряду, контролери, зарядні пристрої, UPS комп'ютерні та інші див Ціну і наявність уточнюйте.

Оновлено: 24 листопада 2018, 23:57
    переглядів: 104
Схожі оголошення
420 грн /шт ціна
Стройдом, ПП, Чернівці, 187 км
Ремонт мікрохвильових пічок (СВЧ) та LED, LCD , плазмових, кінескопних...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×